Bebeğimiz Geldi..

2010-11-18 09:06:00

Çok uzun süredir bloğumu ihmal ediyorum,blogculuk alışkanlık haline gelen bişey  :) Bu yokluğumun sebeplerinden birisi de zor geçen hamileliğim oldu.Bir de üzerine bir 5. sınıf bir de anasınıfı öğrencisi eklenince hayatım yoğun bir tempoya girdi.

Ama ne olursa olsun çok hayat onlarla çok güzel.Bundan sonra bloğumuz birazda bebiş bakımına kayabilir..Deneyimlerim eklenebilir.Herşey çok güzel arkadaşlarda uykusuzluk istisna :)

Hamileliğim boyunca bebişimin gelişimini bende her anne gibi merak ettim .Bunun için gebelik.org sitesi çok güzel..Yeni annelere tavsiye ederim.Birde arkadaşlık olmadan olmuyor..İnsan aynı sıkıntıları yaşayan insanları görünce kendini daha güçlü hissediyor.Kadınlar kulübü adlı sitede bunun için çok güzel,;)Malum ekim annesiyiz aynı site şu an bebeklerimiz büyürkenden devam ediyor.Yeni anneler sitenin o ay için toplanan forumdan faydalanabilir.Ben çok faydasını gördüm. Neyse bakınca çok uzun bir yazı oldu.Uykusuzluk ve yorgunluk olunca anlatılmak istenenler böyle birikiyor işte..

122
0
0
Yorum Yaz